Specialista - Elektrotechnika - Kvasiny

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Kvasiny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dodavatele energií a energetických služeb pro úspěšného výrobce
automobilů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista - Elektrotechnika.

Náplň práce:

  • Zajišťování správy energetických zařízení v areálu, a.s. Kvasiny v oblasti elektro VVN, VN a NN
  • Zpracovávání podkladů pro provoz energetických zařízení, včetně plánování a realizace jejich oprav
  • Zpracovávání podkladů pro přípravu investic a provádění rekonstrukcí zařízení
  • Přejímání energetických zařízení do provozu
  • Projednávání rozvoje a rozšíření energetických sítí a elektrických zařízení v areálu závodu Kvasiny
  • Provádění činnosti spojené s pověřením dle ČSN 50 110-1
  • Řešení mimořádné havarijních stavů energetických zařízení ve své oblasti

Požadujeme:

  • Ukončené VŠ vzdělání v elektro-technickém oboru
  • Znalost vyhlášky č. 50/1978 Sb
  • AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni
  • Znalosti na PC: MS Office, Web, SAP (uživatelská znalost)
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Moderní, mezinárodní pracovní prostředí
  • Práci, v rámci které dále můžete rozvíjet své znalosti a zkušenosti
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Variabilní finanční bonusy
  • Nabídku benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní spoření, bezúročné půjčky na bydlení
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle vašich znalostí a doby příslušnosti ke společnosti
  • Místo výkonu práce - Kvasiny

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4020914  Datum zveřejnění: 15.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.