Senior Specialist Sales Force Development

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, světovou kosmetickou značku, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Senior Specialist Sales Force Development. Tato osoba bude strategickým partnerem Senior managerů při tvorbě prodejní strategie, coachingu, rozvoji.

Co splňuje kandidát na tuto pozici:

  • Podílí se na vytváření firemní strategie a cílů, které zajišťují další růst společnosti
  • Je proaktivní a poskytuje firemní podporu všem obchodním zástupcům a obchodním zástupcům na národní úrovni
  • Inspiruje, motivuje, trénuje a vzdělává v podnikání a vůdčích schopnostech obchodní zástupce tak, aby dosáhli svých osobních i kariérních cílů
  • Implementuje školící programy v terénu a dle potřeb obchodních zástupců v dané oblasti pomocí Coaching 3D modelu, GROWTH a SMART modelu
  • Organizuje a samostatně provádí školení (na základě strategie) v terénu
  • Připravuje a vede schůzky (individuální koučink i skupinová setkání) s obchodním zástupci, vedoucími a konzultanty dle dohodnuté strategie v terénu
  • Pravidelně a efektivně komunikuje důležité informace obchodním zástupcům, které mají vliv na vytvořenou obchodní strategii firmy
  • Plní nastavené KPI (klíčový ukazatel výkonu) vázaných na jejich odpovědnost
  • Dohlíží na svůj tým a úzce s ním spolupracuje, tak aby vytvořil databázi osvědčených obchodních postupů
  • Účastní se firemních akcí, jejich plánování i realizace

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • 3 roky zkušeností na obdobné pozici
  • Zkušenosti s vedením teamu
  • Výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • Pokročilá znalost AJ
  • Zkušenosti s přímým prodejem výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Roční finanční bonus
  • Multisport karta
  • Stravenková karta
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Příspěvek na MHD
  • Firemní teambuildingové akce
  • Sleva na firemní produkty a dárkové balíčky
  • Služební auto
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • Místo výkonu práce: Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4021403  Datum zveřejnění: 15.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.