Produktový specialista pro oblast jižní Čechy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
České Budějovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem produktů a služeb pro laboratoře, hledáme vhodné kandidáty na pozici Produktový specialista pro oblast jižní Čechy – molekulární biologie.

Náplň práce:

  • Prodej stávajících i uvádění nových produktů na trh u zákazníků v regionu jižních Čech
  • Zákaznická a základní aplikační podpora pro produkty v portfoliu společnosti HPST
  • Péče o stávající zákazníky v regionu
  • Vyhledávání nových příležitostí
  • Tvorba přednášek, organizace workshopů, aktivní účast na konferencích a seminářích
  • Kontakt s prodejními manažery dodavatelů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání přírodovědného směru
  • Znalost metod molekulární biologie
  • Min. 2 roky praxe v laboratoři (i při studiu) nebo min. roční zkušenosti na obdobné obchodní pozici
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Dynamickou a samostatnou osobnost se smyslem pro odpovědnost za výsledek a „tahem na branku“
  • Znalost práce na PC (MS Office, internet)
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • Bydliště v Praze nebo Č. Budějovicích

Nabízíme:

  • Výborné platové ohodnoceni
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Homeoffice
  • Notebook, telefon, služební vůz i k soukromým účelům
  • Kreativní práci v příjemném prostředí a kolektivu
  • Dovolenou 5 týdnů
  • 3 sick days
  • Příspěvek na stravenky, penzijní pojištění, Multisport karta

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4022238  Datum zveřejnění: 18.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.