SW vývojová pracovnice / SW vývojový pracovník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, což je firma, která se zabývá signalingem a automatizací tramvajové a trolejbusové dopravy. Řeší celý řetězec od ovládání přestavníků přes bezpečnost, routing, optimalizace až po vizualizace, včetně lot, sběru technologických dat a jejich ukládání v cloudu. Vyvíjí SW od FW pro embedded zařízení po desktopové a webové aplikace, hledáme vhodné kandidáty na pozici: SW VÝVOJOVÁ PRACOVNICE / SW VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK

Náplň práce:

  • Vývoj systému pro vizualizaci a řízení tramvajového depa
  • Refaktoring stávající vizualizace tramvajového depa ve frameworku Qt
  • Refaktoring aplikačního serveru v C++ a Qt
  • Vývoj nových microservices v jazycích C++ a Rust
  • Velmi pestrá zajímavá práce
  • Časté cesty do zahraničí

Požadujeme:

  • Seniorní pozice
  • Pokročilá znalost C++, znalost knihovny Qt výhodou
  • Znalost jazyků: Python, SQL
  • Znalost jazyka Rust výhodou
  • Znalost OS Linux, základní administrace
  • AJ na úrovni minimálně pokročilý a vyšší
  • Schopnost používat mozek
  • Vášeň pro programování
  • Kontribuce v open source projektech velkou výhodou

Nabízíme:

  • Jistota zaměstnání v zavedené společnosti
  • Příjemný přátelský tým
  • Prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat podle výsledků společnosti
  • Cafeteria
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Příspěvek na MultiSport kartu
  • Další benefity, které jsou pevnou součástí silné sociální politiky
  • Místo výkonu práce: Praha 8 – Kobylisy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4022740  Datum zveřejnění: 19.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.