Mechanik/Servisní technik - Plzeň

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je oficiálním distributorem strojů a zařízení značky Cat® pro Českou republiku a dodává na český trh širokou škálu stavebních, zemních, zemědělských a důlních strojů amerického výrobce Caterpillar hledáme vhodného kandidáta na pozici Mechanik/servisní technik -Plzeň.

Náplň práce:

  • specifikuje závady na strojích a navrhuje jejich řešení
  • provádí opravárenskou činnost dle servisního manuálu a návodu na obsluhu a údržbu stroje v terénu
  • komunikuje se zákazníkem

Požadujeme:

  • ideálně vyučen v oboru opravy stavebních nebo zemědělských strojů
  • prokazatelná praxe v oboru oprav těchto strojů
  • pasivní znalost angličtiny výhodou

Nabízíme:

  • servisní vůz
  • mobilní telefon
  • notebook
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • odpovídající mzda + 13. plat, systém benefitů
  • 5 týdnů dovolené
  • 1. a 2. pracovní smlouva na dobu určitou v délce 1 roku, dále pak doba neurčitá
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4023529  Datum zveřejnění: 21.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.