Asistent/ka controllingu/reporting

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, německou společnost, která patří mezi nejvýznamnější výrobce špičkových spotřebičů pro domácnost a průmyslové využití, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistent/ka controllingu/reporting.

Náplň práce:

  • Tvorba reportů, analýz
  • Práce s čísly, vyhodnocování, kontrola profitability
  • Příprava prodejní plány pro jednotlivé týmy
  • Tvorba analýzy pro vedení firmy
  • Spolupráce s centrálou v Německu
  • Činnosti na přípravě forecastu, budgetu, měsíční uzávěrky
  • Spolupráce a odpovědnost za činnosti spojené s kontrolou finančních transakcí
  • Návrhy nových metod a kontrolních mechanismů v oblasti controllingu

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického, finančního či technického směru
  • Praxi na obdobné pozici controlling/účetní odd./analytické odd./reporting výhodou
  • Pokročilou znalost práce na PC, MS Office - Excel (každodenní použití)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (zahraniční projekty)
  • Schopnost argumentovat a řešit problémy
  • Orientaci na detail, dobré analytické schopnosti a komunikační dovednosti
  • Znalost SAPu výhodou

Nabízíme:

  • Potřebné vstupní zaškolení
  • Zajímavá práce v nadnárodní společnosti
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Moderní pracovní prostředí
  • Jazykové kurzy
  • Kurzy na zvýšení odbornosti
  • 13. plat (dle výsledků společnosti)
  • Příspěvek na stravu
  • 5. týden dovolené
  • Příspěvek na životní pojištění – výše dle odpracovaných let
  • NTB i pro soukromé využití
  • Zvýhodněné zaměstnanecké slevy na výrobky firmy
  • Místo výkonu práce: Brno – Štýřice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4025003  Datum zveřejnění: 25.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.