PR specialist(k)a Centra architektury a městského plánování

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, státní instituci, která se zabývá architekturou, urbanismem, rozvojem, tvorbou a správou města, hledáme vhodného kandidáta na pozici PR specialist(k)y pro projekt, který má cíl zlepšit veřejnou diskuzi o rozvoji Prahy.

Náplň práce:

  • komunikace a propagace projektu, jeho programu, témat z oblasti architektury, městského plánování a rozvoje Prahy
  • zpracování komunikačních kampaní k jednotlivým projektům (výstavy, doprovodný program, talkshow, podcast a další)
  • komunikace s médii a veřejností
  • kreativní kampaně s cílem propagace projektu, programu, i samotného rozvoje Prahy
  • organizace tiskových konferencí, PR eventů a dalších aktivit

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání
  • zkušenost s PR a komunikací minimálně 3 roky
  • výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem
  • dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • zkušenost s reklamními kampaněmi a inzercí
  • kvalitní medialist, lifestylová a zahraniční média výhodou
  • vynikající komunikační a prezentační dovednosti
  • vztah k architektuře, urbanismu, městskému plánování a regionálnímu rozvoji
  • iniciativní, kreativní, flexibilní, proaktivní a spolehlivý
  • dobrá orientace v mediálním prostředí

Nabízíme:

  • prostor pro vlastní iniciativu
  • přátelský a motivovaný kolektiv
  • atraktivní pracovní prostředí
  • práci na plný úvazek či jinou formu spolupráce
  • 5 týdnů dovolené, 5 plně hrazených sickdays, stravenky, služební počítač a telefon, školení
  • Místo výkonu práce: Praha – Karlovo náměstí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4026025  Datum zveřejnění: 27.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.