Senior integrační konzultant

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, konzultantskou IT společnost, která působí po celém světě, hledáme nového parťáka do týmu na pozici Integrační konzultant. Společnost má mateřské sídlo v Dánsku, v Čechách se neustále rozšiřuje a již překročila počet 30 lidí v týmu.

Integrace, které společnost pro své klienty poskytuje, znamenají propojení ERP systému s externím systémem (bankovní systém či ERP systém dodavatele), vedoucí k usnadní komunikace v celém procesu.

Hledáme člověka, který dokáže vyslechnout zákazníkovy potřeby, připraví pro něj řešení na míru a následně ho s pomocí svých kolegů zrealizuje.

V rámci své role budete:

  • hlavním kontaktem a spojkou mezi vybranými klienty, jejich potřebami a svými kolegy, na které se můžeš obrátit s technickými dotazy
  • pravidelně v kontaktu se zákazníky, navrhovat řešení a zlepšovat jejich procesy
  • pomáhat při přípravě řešení na základě root couse analýzy
  • podporou pro juniornější kolegy

Co od Vás očekáváme:

  • reálnou zkušenost s jakoukoliv integrační platformou (IBM, Integration bus, BizTalk, ION, iCore,…)
  • rozumět integrační architektuře (standards, security, synchronous/asynchronous, triggers)
  • znalost integračního testování (návrh testovacího scénáře, technické testování, UAT)
  • porozumění základním integračním protokolům a jejich klady/zápory (SMB, FTP, SFTP, WS, MQ)
  • znalost základním formátům databázových souborů/zpráv (xml, json, flat)
  • znalost SQL s cílem vyhledat si v databázích potřebné
  • orientace v (Java) kódu
  • velmi dobrou češtinu a angličtinu (denní komunikace s klienty, kolegy)
  • proklientský přístup vedoucí k dlouhodobé spolupráci

A co můžeš očekávat:

  • práci v neustále rostoucí společnosti s mladým duchem
  • možnost seberealizace na mezinárodních projektech, které dávají smysl
  • možnost se do budoucna realizovat v aktivitách budování či rozšiřování týmu
  • školení a možné pracovní cesty do zahraničí
  • zajímavé finanční ohodnocení a roční bonusy
  • 25 dnů dovolené, mobilní telefon, stravenky, Multisport karta
  • firemní akce – páteční snídaně, grilování, lyžování, escape room games apod.
  • moderní kanceláře na Praze 5 (pár minut chůze od metra Zličín)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4028277  Datum zveřejnění: 2.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.