C++ Developer – letectví

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který působí v oblasti letectví a dodává provozní a výcvikové systémy, hledáme nového kolegu na pozici C++ Developera.

Náplň práce:

  • analýza a návrh řešení včetně architektury
  • vytváření nových modulů, úprava stávajících modulů a jejich integrace do systému
  • testování a ladění jednotlivých částí systému
  • příprava podkladů pro dokumentaci
  • komunikace s interním týmem

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe v oboru informatika
  • komunikativní znalost angličtiny výhodou
  • znalost programovacího jazyka C/C++
  • uživatelskou znalost systému Linux
  • znalost principů OOP
  • zkušenosti s verzovacím systémem GIT výhodou
  • schopnost práce v týmu
  • chuť učit se nové věci a technologie
  • proaktivitu, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • výhodou znalost: Redmine, Qt, SIP, VoIP, meziprocesová komunikace
  • výhodou: C++14 / C++17, STL, template metaprogramming

Nabízíme:

  • samostatnou a zodpovědnou práci v příjemném pracovním kolektivu
  • pružnou pracovní dobu
  • pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost práce i na OSVČ (možný plný i zkrácený úvazek)
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • roční příspěvek na sport a kulturu
  • výuku angličtiny na pracovišti
  • možnost cestovat do zahraničí (celý svět, exotické destinace)
  • občerstvení na pracovišti
  • místo pracoviště Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4028278  Datum zveřejnění: 2.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.