Vývojář C++ pro 3D aplikace/software

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zaměřenou na zakázkový vývoj software pro zpracování a vizualizaci 3D obrazových dat, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vývojář C++ pro 3D aplikace/software.

Náplň práce:

  • Společně s vývojovým týmem navrhovat a rozšiřovat náš SW pro zpracování, vizualizaci a analýzu 3D dat pro medicínu a mikroskopii.
  • Vývoj nových algoritmů a refaktoring existujících kódů pro zpracování a vizualizaci 3D modelů a 3D obrazových dat.
  • Návrh a realizace přívětivého uživatelského rozhraní pro medicinský 3D software.
  • Studium nových technologií a postupů.

Požadujeme:

  • Min. bakalářské vzdělání v IT oboru.
  • Dobrou znalost C++ (návrhové vzory, STL, šablony).
  • Zkušenosti s vývojem desktopových nebo mobilních 3D grafických aplikací.
  • Uživatelskou znalost verzovacího systému Git.
  • Logické a analytické myšlení, zájem o techniku, trendy a chuť učit se.
  • Schopnost čelit technickým výzvám a hledat pro ně vhodná řešení.
  • Zkušenosti s 3D grafikou a OpenGL nebo Vulkan API, případně knihovnami jako Unity, OpenSceneGraph nebo VTK - VÝHODOU
  • Znalost knihovny Qt. - VÝHODOU
  • Zkušenosti se zpracováním 2D nebo 3D obrazových dat, popř. knihovnou OpenCV. - VÝHODOU
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni - VÝHODOU
  • Znalost Pythonu - VÝHODOU

Nabízíme:

  • Zajímavou práci na HPP v menší rostoucí společnosti zabývající se vývojem jedinečných produktů
  • Plat odpovídající zkušenostem a schopnostem
  • Finanční prémie podmíněné výsledkem společnosti a každého zaměstnance
  • Příležitost pro seberealizaci a rozvoj při práci na zajímavých projektech, které opravdu pomáhají lidem.
  • Podporu dalšího vzdělávání hrazeného firmou.
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Home office dle domluvy, případně práce na částečný úvazek (4 dny v týdnu)
  • Tým, kde lidé spolu vzájemně komunikují a podporují se
  • Nekorporátní prostředí, kde se dá mluvit a domluvit
  • Místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4028458  Datum zveřejnění: 2.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.