Supply chain coordinator

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - východ - Říčany

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost patřící mezi hlavní evropské hráče v poskytování komplexních služeb v oblasti vývoje a výroby obalů a jejich následného plnění výrobky, zejména z odvětví potravin a kosmetiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Supply Chain & CS Coordinator

Náplň práce:

  • Zabezpečení operativního nákupu, plynulé výroby a dodání produktů pro klienta
  • Řízení svěřených projektů po stránce Supply Chain
  • Vedení menšího týmu
  • Zpracování zákaznických potřeb
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Nákup surovin pro výrobu
  • Zajišťování včasnosti dodávek materiálů
  • Spolupráce na plánování výroby u svěřených projektů
  • Podpora a úzká spolupráce s oddělením kvality a výroby
  • Řešení ad-hoc situací
  • Spolupodílení se na tvorbě nových a zlepšování současných procesů

Požadujeme:

  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce na denní bázi
  • Zkušenost s vedením menšího týmu
  • Znalost operativního nákupu, zákaznického servisu, plánování výroby z výrobní firmy
  • Pokročilou znalost Excelu
  • Znalost práce v SAPu (MM, SD, PP modul) je výhodou
  • Samostatnost, analytické a logické myšlení a smysl pro detail
  • Smysl pro humor a týmový duch

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Starostlivé kolegy
  • Komplexní, zajímavou a odpovědnou práci
  • Možnost uplatnit nové nápady a trendy a ovlivnit chod společnosti
  • Možnost využít firemní autobusovou dopravu z Opatova nebo Říčan či Benešova
  • Zaměstnanecké benefity: stravenky v hodnotě 115 Kč, 1 týden dovolené navíc, telefon k soukromému využití
  • Kávu různých druhů a příchutí zdarma (ne každý je ranní ptáče, víme známe)
  • Možnost Home-office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Nástup ihned, příp. dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Jažlovice - Říčany, Praha - západ

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4029322  Datum zveřejnění: 4.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.