Obchodně-technický zástupce firmy pro ČR

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která byla založena v roce 1953 a je jedním z předních evropských výrobců kol a kladek, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodně-technický zástupce firmy pro ČR.

Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky
  • aktivní vyhledávání nových potenciálních zákazníků
  • správa nabídek
  • technické poradenství v oblasti aplikace kol a kladek, předvádění vzorků, vyřizování reklamací u zákazníka
  • další vzdělávání samostudiem technických listů k výrobkům, účast na školeních pořádaných firmou
  • příprava plánů cest
  • analýza konkurence
  • aktivní spolupráce při prezentaci firmy – Strojírenský veletrh Brno
  • účast na poradách v sídle firmy v Brně (minimálně 4x do roka)
  • aktivní komunikace v němčině nebo v angličtině s mateřskou firmou

Požadujeme:

  • vzdělání VŠ technického zaměření
  • obchodní zkušenosti s prodejem výrobků obdobného charakteru
  • znalost průmyslového trhu
  • základní obchodní znalosti: správa poptávek, tvorba nabídek, splatnosti, dodací podmínky, zákonná úprava reklamací, pohledávky
  • znalost německého nebo anglického jazyka (nejlépe úroveň C1) - komunikace s mateřskou společností, účast na tří až čtyř týdenního školení v mateřském výrobním závodě v Německu
  • řidičský průkaz skupiny B
  • běžná znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • vytrvalost a cílevědomost
  • vstřícnost a kolegialitu
  • výmluvnost, výřečnost a vyjednávací talent
  • samostatnost

Nabízíme:

  • zajímavou a samostatnou práci na živnost nebo HPP ve stabilní mezinárodní společnosti s 67 letou tradicí v oboru
  • motivující platové ohodnocení podle zkušeností a schopností (fix + provize z prodeje)
  • roční odměny z dosaženého zisku firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny sickdays
  • osobní automobil, mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • věrnostní příplatky za odpracované roky
  • podporu ze strany obchodního a marketingového týmu
  • podrobné zaškolení u dodavatele v Německu
  • diety v rámci výjezdů
  • rodinnou firemní kulturu
  • pracoviště: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4029705  Datum zveřejnění: 5.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.