Specialista servisu a montáží

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, předního výrobce mostových jeřábů a jeřábových drah v České republice a dodavatel špičkové německé jeřábové techniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista servisu a montáží.

Náplň práce:

Spolupráce s technickým a servisním oddělením, tj.:

  • Technická podpora pro servis a reklamace
  • Podpora a příprava pro montáž, stavbu a servis
  • Příprava podkladů pro stavbu a montáž
  • Provádění a kontrola objednávek (tendry)
  • Tvorba cenových nabídek
  • Organizace a plánování zakázek (průchodnost)

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání (technické/strojírenské zaměření)
  • Technické myšlení
  • Zkušenosti na odborné pozici s technickým zaměřením
  • Zkušenosti z terénu - stavby, montáže, servis
  • Ochota cestovat - aktivní řidič
  • Zájem o práci
  • Střední znalost Aj
  • Znalost práce s programy MS Office, informativně Autocad
  • Ochotu rozvíjet své schopnosti a vzdělávat se
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • Komunikativnost, flexibilita, důslednost, pečlivost

Nabízíme:

  • Zajímavou, zodpovědnou a samostatnou práci v rostoucí společnosti
  • Stabilitu zaměstnavatele včetně dlouhodobého zajištění zakázek
  • Příležitost k seberealizaci a dalšímu rozvoji
  • Pomoc a podporu při zaškolování
  • Mladý kolektiv
  • Odpovídající ohodnocení dle zkušeností a pracovního výkonu
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha – Horní Počernice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4029709  Datum zveřejnění: 5.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.