Konzultant pro výrobu v ERP

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost nabízející kromě standardního informačního systému také specializovaná oborová řešení pro segmenty výroby, distribuce, projektového řízení a služeb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Konzultant pro výrobu v ERP.

Náplň práce

  • Odpovědnost za oblast plánování výroby a implementaci APS a MRP řešení
  • Poskytovaní konzultací a školení k informačnímu systému Microsoft Dynamics 365 Business Central (dříve Dynamics NAV)
  • Analýza potřeb zákazníka
  • Tvorba procesních a funkčních analýz
  • Testování a implementace IS u zákazníka
  • Tvorba související dokumentace

Požadujeme

  • Zkušenost s agendou výroby v ERP nebo jiném informačním systému v délce min. 5 let (správa, poradenství, uživatel)
  • Kombinace technických a komunikačních dovedností
  • Znalost základních metod plánování MRP a MRP II a souvisejících procesů
  • Znalost pokročilých metod plánování výroby APS a souvisejících procesů
  • Samostatnost, zodpovědnost, analytické myšlení
  • Ochota cestovat
  • Dobrá znalost angličtiny (CEFR úroveň B2)

Výhodou

  • Zkušenost s Microsoft Dynamics 365 Business Central nebo Dynamics NAV
  • Znalost produktu z kategorie APS systémů (pokročilé plánování výroby)
  • Zkušenost s implementací ERP systému na straně zákazníka nebo dodavatele
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Nepřetržité vzdělávání, rozšiřování a vývoj technologických dovedností
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Práci v profesionálně zdatném týmu
  • Odpovídající platové ohodnocení
Zaměstnanecké benefity v podobě stravenek, firemních akcí, příspěvků na sport a kulturu, výuky anglického jazyka

  • Místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4031470  Datum zveřejnění: 9.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.