Asistent/ka obchodního oddělení, obchodní administrátor/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, distributora softwaru pro návrh plošných spojů v oboru vývoje elektroniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistent/ka obchodního oddělení, obchodní administrátor/ka.

Jedná se o malou, dynamickou a úspěšnou společnost. Na trhu patří v oboru k největším, distribuované produkty najdete již více než 20 let v největších a nejmodernějších firmách působících v České a Slovenské republice.

Náplň práce:

  • aktivní denní řešení firemní a obchodní agendy společnosti
  • vystavování nabídek, objednávek, faktur a ostatních presales/sales dokumentů
  • poskytování informací zákazníkům a zájemcům o produktech
  • aktivní telefonická a emailová komunikace se zákazníky a potenciálními klienty
  • samostatná práce na obchodních případech (od prvního kontaktu až po zaslání faktury)
  • starost o svěřené obchodní případy
  • zpracovávání přehledu potenciálních obchodů (forecasting)
  • administrativní podpora sales & support týmu
  • administrativní podpora marketingu
  • organizační zajišťování odborných akcí společnosti

Požadujeme:

  • dobré, prokazatelné výsledky v předcházejících činnostech (práce, brigáda)
  • výborné komunikační schopnosti
  • příjemné a profesionální vystupování
  • ochota učit se novým věcem
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • rutinní znalost práce s PC
  • organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, samostatnost
  • loajalita k zaměstnavateli

Výhodou:

  • zkušenosti s ovládáním software SalesForce, SW Pohoda, MS Office
  • zkušenosti s prodejem softwarových produktů
  • zkušenosti s prací v obchodním týmu
  • technické cítění, elektrotechnika
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • dobré platové ohodnocení: základní hrubá mzda až 30.000 Kč + výkonnostní prémie
  • každoroční valorizace základu mzdy
  • 7 hodinová pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • pěkné a moderní pracovní prostředí v Brně s výbornou dopravní dostupností - Babák Office
  • aktivní podíl na rozvoji dynamické firmy
  • přátelský a nekuřácký kolektiv
  • nástup možný ihned
  • lokalita Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4032775  Datum zveřejnění: 12.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.