Mezioperační kontrolor kvality

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Nymburk

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, zabývající se strojírenskou výrobou především z oblasti textilního strojírenství, automobilového průmyslu a dále i hydraulickými a pneumatickými systémy, hledáme nového kolegu na pozici: Mezioperační kontrolor kvality

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za úsek kvality
  • Mezioperační měření na 3D měřícím stroji, výškoměru
  • Zodpovědnost za dodržování: kvalitativních předpisů, požadavků kvality, interních předpisů, stanovených cílů – zmetkovitost, počet reklamací, pořádek na pracovištích

Požadavky:

  • SŠ technického typu, ideálně SPŠ strojní
  • Schopnost čtení výkresové dokumentace
  • Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Možnost profesního růstu
  • Dotované stravování
  • Důchodové připojištění 1.100 Kč
  • Roční odměny
  • Firemní akce
  • Indispoziční volno 4 dny
  • Nástup je možný ihned
  • Místo výkonu práce: Křinec, okres Nymburk

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4033076  Datum zveřejnění: 12.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.