Asistentka obchodu a nákupu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je významným distributorem surovin a ingrediencí té nejvyšší kvality pro potravinářství, krmivářství, doplňky stravy, kosmetiku, bytovou a speciální chemii, hledáme vhodného kandidáta na pozici Asistent/ka prodeje a nákupu.

Náplň práce:

  • zajištění chodu kanceláře
  • administrativní podpora prodeje
  • příjem objednávek, jejich evidence a další zpracování dle instrukcí
  • práce v prodejním modulu firemního programu Helios
  • zadání a vystavení dokladů spojených s prodejem a dodáním materiálu
  • informace o stavu skladových zásob
  • evidence veškerých vzorků dodaných klientům
  • organizace mezinárodní dopravy a dodávek materiálů a vzorků, sledování průběhu dodávky materiálů a vzorků
  • organizace clení příchozích zásilek včetně reportů pro mateřskou společnost
  • asistentské práce pro vedení společnosti
  • postupy a činnosti vyplývající z požadavků FAMI QS

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání (výhodou ekonomický/chemický obor)
  • komunikativní AJ (zejména pro písemnou komunikaci)
  • znalost práce na PC - MS Office
  • znalost programu Helios výhodou
  • schopnost komunikace s klienty, prodejci, přepravci
  • systematičnost, důslednost, týmové zaměření
  • schopnost týmové práce v malém kolektivu

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • smlouvu na dobu neurčitou s 6 měsíční zkušební dobou
  • základní plat 35 000 Kč + osobní ohodnocení až 5 000 Kč
  • pružnou pracovní dobu dle domluvy
  • možnost home office (30% pracovního času)
  • fitness zdarma, možnost využití sauny na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní benefity pro dovolenou, vzdělávání a aktivity dětí
  • možnost příspěvku na penzijní/životní připojištění
  • místo výkonu práce: Praha 4 – Braník
  • možnost nástupu: únor/březen 2021

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4033904  Datum zveřejnění: 15.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.