Programátor PLC senior

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje kompletní služby pro automatizaci technologických procesů, hledáme vhodného kandidáta na pozici PLC programátor – senior.

Náplň práce:

  • Analyzovat program a nastudovat ho tak, aby se mohl upravovat
  • Jít do kódu stroje a řešit, pokud nefunguje nebo rozšiřovat funkcionality stroje
  • Analyzovat stroj, jaké má součástky a na základě tohoto vytvořit program, aby pracoval tak jak má
  • Téměř polovinu pracovního času se sestavuje kód a algoritmus práce stroje (úkolem je, se dostat časem k tomu, to umět celé vymyslet)
  • Práce s dokumentací stroje a školení a předání stroje obsluze
  • Dokumentace celého procesu tak, aby program mohl kdokoli převzít

Nabízíme:

  • Práci HPP
  • Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností
  • Práci v týmu s vysoce kvalifikovanými kolegy, kteří s Vámi budou sdílet své znalosti a zkušenosti na projektech s nejmodernějšími technologiemi
  • Osobitý, rodinný přístup, protože na spokojenosti našich kolegů nám záleží
  • Profesní růst - finanční i znalostní
  • Investice do vzdělání zaměstnanců (odborné, jazykové, osobní růst)
  • Stravenky v hodnotě 90,-Kč
  • 13. mzda
  • Pět týdnů dovolené
  • Příspěvky na penzijní připojištění a pojištění zodpovědnosti z výkonu povolání
  • Nástup možný ihned
  • Lokalita Mladá Boleslav

Požadujeme:

  • VŠ technického směru
  • Praktické znalosti v oboru průmyslové automatizace
  • Schopnost oživovat automatizační zařízení
  • Logické uvažování a analytické schopnosti
  • Znalost programování průmyslových automatů
  • Vyhláška č. 50/78 Sb., par. 6. (případně splňovat požadavky pro získání alespoň paragrafu 5)
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Časovou flexibilitu, schopnost řešit problémy, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, disciplinovanost
  • Aktivní práci v týmu za účelem tvorby složitých systémů

Velkou výhodou je:

  • Znalost v Siemens řady S7 nebo novějších pomocí sw STEP7, TIA WinCC flexible (Distributed safety), HMI WinCC, GE řad 90 a RX pomocí sw Machine Edition (Ladder, pointers, communication requests, QP, HMI GE Cimplicity, firmy GE)
  • Znalost norem o strojní bezpečnosti
  • Znalost řízení pohonů
  • Znalost databázových systémů (MS SQL, Oracle)
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4035465  Datum zveřejnění: 18.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.