Servisní technik - slaboproud

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň-město, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, elektroinstalační firmu s dlouholetou tradicí, hledáme vhodné kandidáty na pozici servisního technika.

Náplň práce:

  • Montážní práce slaboproud
  • Instalace a programování
  • Oživování elektrických zabezpečovacích systémů, elektrických požárních systémů, kamerových systémů a systémů kontroly docházky, společně se strukturovanou kabeláží
  • Práce je prováděna u významného klienta v Plzni
  • Práce za stolem, ale i v terénu
  • Ve většině případů je nutná komunikace se zákazníkem

Požadujeme:

  • Nutná znalost oboru elektro (vzdělání nebo praxe)
  • Vyhl. 50 min. § 5
  • Praxe v oboru a orientace v projektech je výhodou
  • Čistý trestní rejstřík
  • Schopnost pracovat v kolektivu i samostatně
  • Spolehlivost
  • Aktivní a zodpovědný přístup s dobrou pracovní morálkou
  • Excel, Word, emailová komunikace a internet
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Solidní přístup
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Kvalitní a kompletní pracovní vybavení
  • Práce v mladém a stálém pracovním kolektivu
  • Místo výkonu práce Plzeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4037417  Datum zveřejnění: 23.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.