Obchodní zástupce – SW řešení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, rozvíjející se českou ICT společnost, která vyvíjí SW nástroje pro podporu prodeje, včetně HW řešení – informačních kiosků a LCD obrazovek, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce – SW řešení.

Na čem budete pracovat?

  • Realizace obchodní strategie, zejména v oblasti státní správy, měst a obcí
  • Akvizice nových B2B klientů a partnerů
  • Prezentace, konzultace a prodej SW a HW řešení zákazníkům a partnerům
  • Příprava podkladů a nabídek pro veřejné zakázky
  • Spolupráce na tvorbě obchodní a marketingové strategie

Co potřebujete za zkušenosti?

  • Praxe v prodeji SW nebo IT řešení
  • Praxe v prodeji a jednání se státní správou, městy a obcemi
  • Zkušenosti s vyhráváním veřejných zakázek
  • Budování dlouhodobých obchodních vztahů

Jaké jsou další požadavky?

  • VŠ vzdělání
  • Obchodní a technické myšlení a přístup
  • Silný tah na branku, vytrvalost, odolnost
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a proaktivní přístup
  • Aktivní AJ na úrovni schopnosti vést obchodní jednání
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Výborný a přátelský kolektiv
  • Práce na plný úvazek
  • Možnost se realizovat
  • Motivující odměnu
  • Mobilní telefon, notebook
  • Firemní automobil – po uplynutí tříměsíční zkušební lhůty
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Teambuildingové akce a pravidelná školení
  • Příjemnou atmosféru a pracovní prostředí v centru Brna (včetně možnosti bezpečného parkování)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4041655  Datum zveřejnění: 4.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.