Technik pro instalace a servis - i pro absolventy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem telekomunikačních služeb na Mladoboleslavsku, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Technik pro instalace a servis - i pro absolventy

Pracovní náplň:

  • Instalace mikrovlnných spojů
  • Instalace optických technologií
  • Instalace a údržba rozvaděčů a zálohovacích technologií
  • Vykonávání servisních zásahů a údržby v rámci infrastruktury
  • Provádění výškových prací v rámci instalací
  • Evidence provedené práce

Požadavky:

  • Ukončené středoškolské vzdělání - elektro či IT výhodou
  • Flexibilita
  • Spolehlivost, pečlivost, zručnost
  • Zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně
  • Schopnost efektivně plánovat pracovní náplň
  • Schopnost práce ve výškách
  • Základní orientace v oboru IT, sledování novinek na trhu
  • Komunikativnost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Znalost mikrovlnných zařízení Mikrotik výhodou
  • Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

  • Platové ohodnocení v rozpětí 30 000 - 50 000 Kč dle zkušeností
  • Moderní zázemí
  • Výborné pracovní prostředí a prostředky
  • Zaměstnanecké benefity
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav - Kosmonosy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4042635  Datum zveřejnění: 6.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.