Obchodní zástupce v průmyslu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá distribucí strojů, nástrojů a nářadí, řezných, mazacích a chladicích kapalin, používaných při obrábění a tváření kovových materiálů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce v průmyslu.

Náplň práce:

  • akvizice nových zákazníků
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • telefonická a emailová komunikace
  • především osobní schůzky s prezentací společnosti
  • vyhledání řešení a sestavení nabídky pro klienta
  • působnost po Praze, Středočeský kraj (další kraje či regiony dle domluvy)
  • pravidelný report

Požadujeme:

  • praxi v oboru (obráběcí stroje, nástroje nebo kapaliny) není podmínkou, vhodné i pro absolventy
  • výborné obchodní a komunikativní dovednosti
  • reprezentativní vystupování
  • samostatnost, důslednost a spolehlivost
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • AJ výhodou

Nabízíme:

  • výborné platové ohodnocení (fix + provize z prodeje)
  • automobil, počítač a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • možnost Home Office
  • působnost po Praze, Středočeském kraji, ostatní kraje na domluvě
  • odborné zaškolení
  • práce na HPP, možnost zkráceného úvazku
  • nástup ihned, případně dohodou
  • sídlo společnosti a kancelář v Praze – Praha 8 – Bohnice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4043036  Datum zveřejnění: 8.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.