Hlavní inženýr projektu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, firmu, která se specializuje na projektování staveb pro zdravotnictví, hledáme vhodného kandidáta na pozici Hlavní inženýr projektu.

Náplň práce:

  • Komplexní řešení svěřeného projektu, koordinace profesních částí, řízení
  • Zpracovatelského týmu
  • Zpracování projektové dokumentace architektonicko-stavebního řešení
  • Jednání s investory

Požadujeme:

  • Vzdělání VŠ ve stavebním oboru
  • Praxe v projektování min. 5 let
  • Autorizace v oboru Pozemní stavby – výhodou
  • Zkušenosti s vedením zakázek a vedením týmu
  • Znalost AutoCAD, MS Office
  • Zkušenosti s BIM (REVIT) – 3D projektování - velkou výhodou
  • Ochotu občasných výjezdů po ČR nebo SR
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Schopnost pracovat v týmu, dobré komunikační schopnosti
  • Odpovědnost, pracovní nasazení, samostatnost, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Zázemí stabilní perspektivní společnosti s atraktivním zaměřením
  • Motivující ohodnocení (fix + bonusy dle výkonů)
  • Roční odměny dle hospodářského výsledku firmy
  • Přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí
  • Možnost profesního růstu
  • Firmou hrazené jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvky na ŽP apod.
  • Multisport karta
  • Možnost nástupu - ihned
  • Místo výkonu práce - Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4043844  Datum zveřejnění: 9.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.