Finanční účetní - Tlumačov

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Zlín - Tlumačov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá chovem a výcvikem koní, plemenitbou pro zemský chov a zajištěním testace hřebců, hledáme vhodného kandidáta na pozici Finanční účetní.

Co bude Vaším úkolem:

  • zpracování kompletních účetních agend dle platných předpisů podvojného účetnictví pro příspěvkové organizace
  • kniha došlých faktur, zpracování účetní evidence došlých faktur, úhrada došlých faktur
  • elektronické bankovnictví
  • vedení pokladny - korunová, valutová, zpracování pokladních dokladů
  • vedení evidence cenin - stravenky
  • vedení evidence a zpracování cestovních příkazů organizace
  • evidence drobného dlouhodobého majetku a operativní evidence majetku
  • příprava podkladů pro výkaz peněžních příjmů a výdajů s.p.o
  • příprava a zpracování inventarizace pohledávek a závazků organizace
  • zpracování a vyhodnocení ekonomických informací pomocí PC (Word, Excel)
  • podklady pro zprávy o hospodaření a činnosti organizace, nákladovost sledovaných činností, podklady pro provozní a správní režii - zpracování agendy fondu FKSP (faktury, stravenky)
  • zastupitelnost s pozicí skladové účetní, evidence majetku a fakturace organizace, zpracování výkazu DPH

Jaké jsou naše požadavky:

  • vzdělání SŠ/VŠ ekonomického zaměření
  • praxe ve vedení účetnictví nejméně 5 let, znalost účetnictví (státních) příspěvkových organizací výhodou
  • dobrou uživatelskou úroveň práce na PC (MS Office), Word, Excel a praxe s účetními programy, znalost účetního programu FIS 3000 - Compex výhodou
  • řidičský průkaz - B
  • anglický nebo německý jazyk výhodou
  • komunikační předpoklady
  • pečlivost, důslednost, samostatnost, odpovědnost, logické uvažování, pozitivní přístup a chuť se učit novým věcem,
  • umět pracovat s minimem chyb i pod časovým tlakem (nahromadění povinností k určitému období měsíční, čtvrtletní a roční uzávěrky).

Co Vám nabídneme:

  • pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok (možnost prodloužení až na dobu neurčitou)
  • předpokládané datum vzniku pracovního poměru: od 1.4. 2021 nebo datum pozdější po vzájemné dohodě
  • zařazení dle praxe do platové třídy
  • osobní ohodnocení po uplynutí zkušební doby
  • možnost kariérního růstu (pozice hlavní účetní)
  • možnost dalšího vzdělávání (školení, kurzy atd.)
  • příspěvek z FKSP - roční čerpání na různé potřeby dle směrnice částku v rozmezí 6 – 10.000 Kč (očkování, vitamíny, rodinná nebo individuální rekreace, plavání, fitness apod.)
  • stravenky (100 KČ)
  • 25 dnů dovolené
  • místo výkonu práce: Tlumačov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4044125  Datum zveřejnění: 10.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.