Rozpočtář ZTI, ÚT/ Obchodně - technický referent

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost specializující se na technická zařízení budov a dodávku vzduchotechniky a chladící techniky, topení a ZTI pro různé typy budov (administrativní a obchodní centra, letiště, nemocnice, kulturní domy a restaurace), hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Rozpočtář.

Vaše náplň práce:

  • tvorba rozpočtů
  • zodpovědnost za kompletní zpracování nabídek v oblasti ZTI, ÚT
  • komunikace s dodavateli, subdodavateli a zákazníky
  • spolupráce s ostatními divizemi společnosti

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického směru)
  • znalost oboru ZTI, ÚT
  • ekonomické a obchodní myšlení
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • pečlivost, ochota se nadále vzdělávat
  • znalost AJ výhodou
  • samostatnost, komunikativní schopnosti

Nabízíme:

  • práce ve stabilní a silné společnosti
  • platové ohodnocení dle získané praxe a zkušenosti (30 – 50 000 Kč)
  • prémie ze zisku s vazbou na plnění zisku společnosti
  • profesní růst
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravné
  • příspěvek dětem na tábory
  • příspěvek za dárcovství krve
  • podporu sportovních aktivit
  • jazykové kurzy
  • firemní akce (sportovní, společenské)
  • kanceláře: Brno - Slatina

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4045819  Datum zveřejnění: 12.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.