IT specialista

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, městský úřad, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT specialista.

Náplň práce:

  • Instalace, konfigurace a implementace pracovních stanic a periferních zařízení
  • Podpora uživatelů, řešení problémů se softwarovým a hardwarovým vybavením
  • Správa sítě MS Windows (správa uživatelských účtů, nastavení přístupových práv)
  • Správa serverů (Exchange, IIS, Oracle, Mssql, Apache, DNS, AD, zabezpečení, zálohování dat)
  • Instalace a správa síťových prvků LAN / WAN
  • Instalace a konfigurace pokročilých IT technologií
  • Vedení a aktualizace dokumentace informačního systému
  • Vedení a aktualizace záznamů o inventáři SW a HW vybavení
  • Spolupráce při vytváření obsahu webové prezentace a dalších médií

Požadujeme:

  • Bezúhonnost
  • SŠ vzdělání technického nebo technicko–ekonomického směru
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Znalost produktů MS Windows - 2008/2012/2016 server (DC, AD), Vista, W7, W8, W10
  • Velmi dobrá znalost práce s produkty MS Office 2013/2016/2019
  • Znalost sítí na bázi TCP/IP, routování, firewall Znalosti Linuxu / BSD - výhodou
  • Orientaci na potřeby uživatele, odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení, kreativita
  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, rozhodnost
  • Praxe ve styku s veřejností - výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B - výhodou

Nabízíme:

  • Rozšíření znalostí v oblasti IT
  • Odměňování dle 9., případně 10. platové třídy v závislosti na vzdělání + osobní ohodnocení
  • Stravenky
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Místo výkonu práce: Praha 17 - Řepy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4049687  Datum zveřejnění: 20.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.