Zámečník / svářeč

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost se zaměřením na vlastní vývoj, výrobu výtahů a výtahových dílů, hledáme pracovníka výroby na pozici Zámečník / svářeč.

Náplň práce:

  • svařování metodou MIG/MAG
  • zámečnické práce tj. vrtání otvorů, řezání závitů, zahlubování, stříhání a ohýbání plechů
  • práce s technickou dokumentací
  • příprava, stehování a sváření ocelových konstrukcí
  • montážní práce – kompletování hotových výrobků.
  • rozměrová samokontrola – dle výkresu a pomocí základních měřidel,
  • komunikace s vedením výroby
  • udržování čistoty a pořádku, údržba pracovních nástrojů

Požadavky:

  • svářečský průkaz MIG/MAG výhodou
  • praxe v obsluze CNC strojů výhodou
  • praxe v zámečnickém provozu
  • smysl pro přesnost
  • samostatnost, dochvilnost
  • zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

  • jednosměnný provoz Po-Pá,
  • možnost rozšířit si kvalifikaci na jiných pracovištích (laserový pálicí stroj, ohraňovací lis)
  • příspěvek na stravné součástí mzdy
  • dovolená 25 dní
  • firemní akce
  • místo výkonu práce: Šternberk

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4050646  Datum zveřejnění: 23.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.