Obchodně technický zástupce - robotika

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - západ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 90 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je obchodním distributorem renomovaného výrobce robotů, hledáme nového kolegu do divize Senzoriky automatizace na pozici Obchodního zástupce.

Vaší náplní práce bude:

  • vyhledávání nových zákazníků a dlouhodobá péče o ně v rámci celé ČR
  • prezentace nabízených produktů a služeb
  • sledování trhu a konkurence v oblasti robotiky
  • průzkum svěřeného regionu, podpora a propagace prodeje
  • příprava podkladů a tvorba cenových nabídek
  • komunikace se zahraničními dodavateli v angličtině
  • spolupráce na přípravě veletrhů a dalších firemních akcí
  • prezentace produktů na veletrzích a seminářích
  • pravidelný reporting nadřízenému

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu – 28 let na českém trhu
  • možnost práce na HPP/IČO
  • plat po zapracování 45 – 55 000 Kč fixní plat + měsíční provize
  • firemní benefity (13. plat, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport karta, poukázka na Vánoce)
  • dotované školení a kurzy angličtiny
  • notebook, telefon
  • auto i k soukromým účelům
  • firemní akce
  • nástup možný ihned/ dohodou
  • působnost: Česká republika, kancelář: Vestec (není nutná každodenní přítomnost v kanceláři)

Očekáváme:

  • praxi v oboru senzorika, pohony, automatizace strojů, robotika
  • zkušenosti na obdobné pozici, prodejní dovednosti a chuť do obchodování
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • znalost anglického jazyka (komunikace s dodavateli, semináře a školení v AJ)
  • spolehlivost, pečlivost a samostatný přístup k práci
  • ŘP sk. B – aktivní řidič (cestování v rámci celé ČR)
  • vysoké pracovní nasazení
  • samostatnost, ale i schopnost týmové práce
  • chuť se neustále vzdělávat v používaných technologiích

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.