Programátor svařovacích robotů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - východ - Říčany

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který se věnuje výrobě mechanismu pro zvedání a vyklápění nádob na komunální i průmyslový odpad hledáme nového kolegu na pozici programátor svařovacích robotů.

Náplň práce:

  • Dle požadavků vedení výroby a mistrů svařování provádí naprogramování a odladění programů pro robotizované svařování vybraných dílců
  • Vyjadřuje se ke konstrukci přípravků pro robotizované svařování
  • Školí obsluhy svařovacích robotů
  • Dle požadavků (informací) oddělení Přípravy výroby zajistí u nových dílců (případně změn u stávajících artiklů) programy pro sváření včetně jejich odladění
  • Spolupracuje s mistry svařovny
  • Podílí se na optimalizaci výrobních postupů s cílem zvyšování efektivity a kvality výrobních procesů při sváření
  • Provádí periodické fyzické kontroly robotů a jejich svářecího zařízení a vede o tom evidenci
  • Provádí kontroly funkčnosti přípravků
  • Zajišťuje realizaci servisních úkonů na robotech a jejich svářecích zdrojích a jejich příslušenství, jak periodické, tak i vynucené
  • Podílí se na řešení neshod vniklých v průběhu robotického svařování a rovněž tak se aktivně účastní případných nápravných opatření, provádí analýzy potenciálních vzniků neshod
  • Provádí periodické audity svářecích procesů a zajišťuje případné korekce v programech s ohledem na stav vstupního materiálu, stav vlastního zařízení či s ohledem na další atributy
  • V případě potřeby je dočasně přidělen na produkční svařování ve směnném režimu dle pokynů nadřízeného

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru strojírenství, ukončené řádně složenou maturitní zkouškou
  • Podléhá vedoucímu svařovny
  • Prokazatelná praxe s programováním buď robotů Yaskawa či Cloos v délce minimálně 5 let, ne však starší než 3 roky
  • Prokazatelná praxe s obdobným charakterem jako je v ZS
  • Prokazatelná znalost svařovacího procesu, svářecí průkaz výhodou
  • Znalost a schopnost čtení technické dokumentace podmínkou!
  • Dvousměnný režim s určením směn dle požadavků a potřeb zaměstnavatele

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Pravidelné čtvrtletní prémie
  • Obědy zdarma do výše 76,-Kč ve firemní kantýně (na výběr 9 jídel denně, vč. soboty)
  • Možnost ubytování v nedávno vystavěné zaměstnanecké ubytovně (3.000,- Kč měsíčně)
  • Příplatky za směnný provoz (10,- Kč za hodinu)
  • Příplatky za přesčas (25% na hodinu)
  • Příplatky na práci v sobotu (35% na hodinu)
  • Příplatky za práci ve svátek (100% na hodinu)
  • Příspěvky na dovolenou (až 10.000,- ročně), dle odpracovaných let
  • Příspěvky na sport, kulturu a volný čas (6.000,- Kč ročně)
  • Možnost pracovat v moderních prostorách vybavených kvalitním nářadím
  • Volání zdarma mezi členy rodiny a zvýhodněné volání mimo daný okruh
  • Možnost zvyšování kvalifikace
  • Zaškolení na naše náklady vč. získání oprávnění pro řidiče VZV či jeřábník
  • Místo výkonu práce: Praha-Říčany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4052550  Datum zveřejnění: 26.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.