Provozní účetní Plzeň

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na sektory energetiky, výroby dopravních prostředků a poskytuje unikátní průmyslové služby, hledáme vhodného kandidáta na pozici Provozní účetní.

Hlavní okruhy pracovních činností

  • Administrace datové schránky společnosti
  • Účtování výkazů cestovních náhrad, správa knih jízd
  • Zpracování a účtování nákupních dokladů
  • Správa cenin a hotovosti
  • Další administrativně-správní a účetní agenda

Nabízíme

  • Pozici v rostoucí české společnosti s rozšiřujícím se účetním oddělením
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Motivační systém hodnocení
  • HPP s pružnou pracovní dobou a možností home office
  • Řadu firemních benefitů: týden dovolené navíc, kafeterie, příspěvek na daňově zvýhodněné soukromé pojištění, příspěvek na stravování a jazykové vzdělávání, služební mobil a další
  • Kanceláře: Plzeň
  • Zahájení spolupráce nejlépe ihned

Požadujeme

  • SŠ vzdělání a vzdělání v oboru účetnictví
  • Minimálně 2 roky praxe ve finančním účetnictví
  • Základní přehled o účetní a daňové problematice vč. legislativy
  • Uživatelskou znalost informačních technologií vč. MS Office
  • Znalost cizích jazyků výhodou, nikoliv podmínkou
  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost, týmového ducha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4052888  Datum zveřejnění: 26.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.