Právník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, příspěvkovou organizaci hl. města Prahy, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Právník.

Náplň práce:

  • podávání návrhů a další úkony v civilním řízení včetně jednání před soudy
  • příprava podání v exekučním a insolvenčním řízení
  • sepisování smluv zejména v oblasti obchodního práva
  • příprava a vypracování právních stanovisek a analýz
  • podílení se na agendě zadávání veřejných zakázek
  • další související agenda, zejména agenda související s nemovitostmi, agenda v oblasti pracovněprávní, úkoly v oblastech regulovaných předpisů veřejného práva, zejména zákonem o hl. m. Praze, zákon o finanční kontrole a podílení se při tvorbě interních předpisů organizace

Očekáváme:

  • ukončené VŠ vzdělání v magisterském studijním programu v ČR v oboru právo nebo studiem na VŠ v zahraničí, pokud je takové vzdělání v ČR uznáváno jako rovnocenné vzdělání uvedeném na základě mezinárodní smlouvy, kterou je ČR vázána
  • praktická zkušenost s aplikací relevantních právních předpisů v souladu s náplní práce vítána
  • praxe v oblasti obchodního a procesního práva, v oblasti správy majetku nebo oblasti práva veřejných zakázek výhodou
  • uživatelskou znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti, vynikající slovní a písemný projev, český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • motivační dopis

Nabízíme:

  • stabilitu příspěvkové organizace
  • zajímavou práci se širokým právním rozsahem v širokém spektru činností organizace v mladém kolektivu
  • možnost školení v pracovní době
  • plat dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 1 v platném znění, platová třída 11
  • osobní příplatky po zkušební době
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené, 4 dny dispozičního volno ročně
  • pružná pracovní doba
  • služební telefon, notebook, možnost využití programu poskytování mobilních služeb pro další osoby
  • možnost stravování v místě pracoviště
  • možnost rekreace v zařízení organizace a další benefity
  • místo výkonu práce: Praha 8

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4053650  Datum zveřejnění: 29.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.