Backend developer (PHP, Laravel)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí rozsáhlý informační systém od základu, hledáme posilu do core týmu, se zájmem kontinuálně tvořit kvalitní kód na základě rychlých iterací, na pozici Backend developer (PHP, Laravel).

Co od Vás očekáváme:

  • Znalost GIT
  • Kritické myšlení (schopnost přijmout a dávat zpětnou vazbu)
  • Znalost Symfony / Laravel
  • Znalost PHP OOP (máme rádi čistý kód, minimální duplikaci kódu a schopnost iterovat kód z funkčního „testu“ do použitelné podoby, který se dá snadněji znovu použít)
  • Zkušenosti s optimalizací dotazů a použití memory cache

Co oceníme, když budete znát navíc?

  • Zkušenosti s automatickými testy
  • Jakékoliv další zkušenosti z oboru
  • Vagrant / Docker / GitLab CI
  • Code review

Nabízíme:

  • Možnost práce i remote a flexibilita
  • Kanceláře na Václavském náměstí se skvělou dopravní dostupností
  • Možnost remote práce (pravidelné onsite synchronizace Praha - Palác Lucerna)
  • Dobrá káva a čaj na pracovišti
  • Možnost se přiučit nové věci (pracujeme i na jiných zajímavých projektech)
  • Možnost vytvořit některé komponenty jako Open-Source
  • + VÝKONNOSTNÍ BONUSY

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4053939  Datum zveřejnění: 29.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.