Přijímací technik – Servisní poradce

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, rozvíjející se společnost AutoTechnologi, autorizovaný servis osobních, užitkových a sportovních vozidel AMG Mercedes-Benz, hledáme nového člena týmu na pozici Přijímací technik – Servisní poradce.

Požadujeme

  • Vzdělání SŠ technického směru, nebo praxe na pozici
  • Praxe: příjem oprav osobních a užitkových vozidel min. 2 roky
  • Znalost značky Mercedes-Benz výhodou
  • Anglický nebo německý jazyk na základní úrovni
  • Velmi dobré komunikační a obchodní dovednosti, profesionální přístup ke klientům, organizace práce, schopnost řídit skupinu 2 – 5 mechaniků
  • Časová flexibilita
  • Znalost řešení pojistných událostí při opravách vozidel výhodou
  • Znalost práce na PC na uživatelské úrovni
  • Řidičský průkaz min. skupina B (aktivní řidič)

Náplň práce

  • Příjem vozidel do opravy a jejich předání po opravě
  • Tvorba servisních zakázek
  • Obchodní činnost servisních služeb
  • Plánování a organizace práce
  • Kalkulace ceny a vyúčtování oprav
  • Řešení pojistných událostí
  • Komunikace se zákazníky a mistry dílen
  • Pravidelná školení a rozvoj

Nabízíme

  • Práce na HPP se smlouvou na dobu neurčitou
  • Motivační platové ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Mladý kolektiv dynamické společnosti
  • Pevné firemní hodnoty-respekt, otevřená komunikace, férovost
  • Školení
  • Jazykové kurzy
  • Firemní uniforma
  • Místo výkonu práce: Praha 4 nebo Praha-východ

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4055153  Datum zveřejnění: 31.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.