Servisní technik - Plzeň

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která stojí v čele světových poskytovatelů řešení pro vytápění, klimatizaci a chlazení již od roku 1902, a která nabízí kompletní řešení chladicího zařízení pro potravinářské prodejny všech maloobchodních i velkoobchodních formátů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik - Plzeň.

Náplň práce:

  • Zajišťuje servis zařízení v oblasti komerčního chlazení u významných obchodních a průmyslových klientů
  • Diagnostikuje přidělené poruchy a odstraňuje je
  • Provádí preventivní, záruční prohlídky a revize
  • Komunikuje s prodejním technikem, předává hotové zakázky
  • Zodpovídá za včasné zpětné hlášení o provedení práce a dává zpětnou vazbu o stavu technologií
  • Řádně a včas zpracovává podklady o provedené práci (opravné listy, týdenní výkaz práce apod.)

Požadujeme:

  • SŠ nebo vyučení v chladírenském oboru případně oboru elektro
  • Výhodou je certifikace na F-plyny
  • Platnou vyhlášku č.50/78 Sb. §6
  • Zkušenosti s technickými revizemi, opravami min. 1 rok
  • Řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič
  • Flexibilitu - ochota cestovat po svěřeném regionu, pohotovost v případě nenadálých a urgentních oprav u zákazníka

Nabízíme:

  • Inovativní pracovní prostředí – jsme otevření názorům/novým nápadům
  • Odpovídající mzdové ohodnocení vč. variabilní složky mzdy a příplatků
  • Přátelské prostředí stabilní mezinárodní firmy
  • Pravidelná odborná školení a rozvoj
  • 25 dní dovolené a 3 sick days
  • Příspěvek na dovolenou, životní pojištění sport/kulturu/volný čas,
  • Stravenky
  • Firemní automobil, mobilní telefon, notebook
  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Auto i pro soukromé účely
Příspěvek na dovolenou
Mobilní telefon
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.