Koordinátor TZB do Brna

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost K4 a.s. hledá do svého týmu v Brně Koordinátora technického zařízení budov.

Posláním společnosti K4 a.s., je poskytovat vysoce kvalitní služby v oblasti architektury, projektového inženýrství a řízení staveb s jasně definovanou přidanou hodnotou pro zákazníky a partnery.

Charakteristika pracovní pozice

Koordinátor TZB je kvalifikovaný pracovník, který řídí tým projektantů specialistů (technické zařízení budov, komunikace a infrastruktura, technologie, atd.) na projektu.

Činnosti a povinnosti

  • samostatně řídí a koordinuje projektanty - subdodavatele na konkrétním projektu
  • komunikuje s projekčními týmy specialistů při koordinaci projektových prací
  • vytváření zpětné vazby od zpracovatelů projektové dokumentace směrem ke klientovi
  • připravuje podklady pro cenové nabídky a výběr projektantů profesí pro nové projekty
  • je odpovědný za řízení zpracování projektové dokumentace subdodavatelů

POŽADAVKY:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru pozemního stavitelství – obor TZB
  • min. 5 roků praxe v oboru
  • časová flexibilita
  • aktivní znalost projekčního software (ACAD, REVIT)
  • aktivní znalost AJ
  • řidičský průkaz skupiny B
  • komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, rozhodnost
  • manažerské dovednosti
  • obchodní dovednosti

NABÍZÍME:

  • zázemí významné společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • základní plat v rozsahu 35-40 tis. Kč (po zkušební lhůtě)
  • odměny z hospodářských výsledků zakázek
  • zaměstnanecké benefity
  • místo pracoviště: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Bonusy/prémie

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis