Obsluha pobočky / Junior Marketing specialista/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Kutná Hora
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta působícího v oblasti telekomunikací, ve které se pohybuje od roku 2004 a v současnosti eviduje přes 65000 spokojených domácností připojených k internetu, IPTV či VOIP, hledáme pozici Obsluha pobočky / Junior Marketing specialista/ka.

Náplň práce:

  • Odbavování zákazníků na pobočce
  • Příjem plateb
  • Výdej zboží
  • Zadávání smluv do informačního systému
  • Tvorba článků pro weby a do lokálních novin
  • Správa sociálních sítí
  • Spolupráce s kolegy napříč celým týmem, od grafiků až po vývojáře

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Zkušenosti na obdobné pozici v marketingu nebo administrativě výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (občasná komunikace se zahraničními klienty na pobočce)

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Internetové připojení
  • Služební telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na dopravu
  • Zdravotní volno / sickdays
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Čáslav

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní akce
Možnost občasné práce z domova
Vzdělávací kurzy, školení
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na dopravu
Mobilní telefon
Notebook

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2