Servisní řidič sk. C

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti textilního managementu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní řidič sk. C.

Co vás čeká?

  • denní rozvoz produktů dle plánovaných tras
  • komunikace se zákazníky, upevňování a rozvoj obchodní spolupráce s nimi
  • poskytování informací o produktech a službách
  • občasné dvoudenní výjezdy (přespání na hotelu)

Požadujeme

  • řidičské oprávnění skup. C a profesní řidičský průkaz
  • čistý trestný rejstřík a kartu řidiče
  • dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
  • zodpovědnost, spolehlivost a flexibilitu
  • oprávnění ADR je velkou výhodou

Nabízíme

  • jistotu práce ve stabilní společnosti s dlouholetým působením na domácím a mezinárodním trhu
  • práci v přátelském kolektivu
  • pravidelnou pracovní dobu, volné víkendy
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 13. + 14. plat
  • pracovní týden PO - ČT
  • firemní benefity: mobil, tarif pro rodinné příslušníky, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na pojištění, Multisport karta, káva a voda na pracovišti, firemní akce
  • působnost: celé Čechy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.