Nákupčí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Uherské Hradiště
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která dodává technologická zařízení a materiály pro elektrotechnickou a elektronickou výrobu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Nákupčí.

Vaše náplň práce:

  • Vytváření objednávek na dodavatele v rámci ERP systému, hlídání dodacích termínů
  • Zodpovědnost za nákup zboží od dodavatelů z celého světa
  • Jednání s dodavateli o cenách a dalších podmínkách
  • Komunikace s dodavateli, obchodníky, administrativou
  • Aktivní rozvoj dodavatelů
  • Zajišťování přeprav od dodavatelů k zákazníkům

Očekáváme:

  • Praxe na obdobné pozici nebo prokazatelné zkušenosti
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (e-mailová a telefonická komunikace s dodavateli), německý jazyk výhodou
  • Základní orientace v celní problematice
  • Dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, interní systém)
  • Vyjednávací schopnosti
  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Práce v dynamické moderní tuzemské společnosti
  • Platové ohodnocení dle zkušeností
  • Vzdělávání podporované společností (dle Vašich preferencí – jazykové kurzy, kurzy vyjednávání, PC kurzy apod.)
  • Možnost osobního rozvoje
  • Možnost využití firemní posilovny
  • Home-office dle individuální domluvy
  • Notebook a telefon i pro soukromé účely
  • Místo pracoviště: Buchlovice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost občasné práce z domova
Vzdělávací kurzy, školení
Mobilní telefon
Notebook

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis