Projektant/ka zimních zahrad

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, projekční společnost s více jak 30 letou zkušeností s více než 200 realizovanými projekty v oblasti stavebního průmyslu i automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektanta/ky zimních zahrad.

Náplň práce:

  • 2D i 3D modelace individuálních projektů zimních zahrad, přístřešků pro auta nebo zasklených zahrad
  • Různorodá práce na jedinečných projektech s využitím vlastního konfiguračního softwaru KKP a Visus pro klienty v České republice i celé Evropě
  • Přímá komunikace s klienty a odborné konzultace jejich představ pro budoucí zimní zahrady
  • Spolupráce s týmem kolegů v Praze i zahraničí

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání v technickém oboru se zaměřením ve stavebním nebo strojírenském průmyslu
  • Znalost práce v AutoCAD a Solidworks, zkušenosti s programem Inventor je výhodou
  • Praxe na pozici Projektant nebo Konstruktér v oboru zimních zahrad, přístřešku pro auta nebo zasklených teras, případně i zkušenost z oboru lehkých obvodových plášťů je výhodou
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého nebo francouzského jazyka, případná znalost polského jazyka výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B je výhodou
  • Čistý rejstřík trestů
  • Zájem o práci na zajímavých projektech a chuť se neustále vzdělávat v oboru
  • Týmového ducha
  • Pozitivní přístup a hledání řešení

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr, možnost zkráceného úvazku (minimálně 4 dny v týdnu)
  • Adekvátní platové ohodnocení
  • Odborné zaškolení pro vlastní software KKP a Visus
  • Pravidelné profesní školení
  • PC
  • Multisport karta
  • Dovolená 20 dnů
  • Místo výkonu práce na Praze 5

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Notebook
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis