Finanční účetní - Tlumačov

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Zlín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá chovem a výcvikem koní, plemenitbou pro zemský chov a zajištěním testace hřebců, hledáme vhodného kandidáta na pozici Finanční účetní.

Náplň práce:

  • zpracování kompletních účetních agend dle platných předpisů podvojného účetnictví pro příspěvkové organizace
  • kniha došlých faktur, zpracování účetní evidence došlých faktur, úhrada došlých faktur
  • elektronické bankovnictví
  • vedení pokladny - korunová, valutová, zpracování pokladních dokladů
  • vedení evidence cenin - stravenky
  • vedení evidence a zpracování cestovních příkazů organizace
  • evidence drobného dlouhodobého majetku a operativní evidence majetku
  • příprava podkladů pro výkaz peněžních příjmů a výdajů s.p.o
  • příprava a zpracování inventarizace pohledávek a závazků organizace
  • zpracování a vyhodnocení ekonomických informací pomocí PC (Word, Excel)
  • podklady pro zprávy o hospodaření a činnosti organizace, nákladovost sledovaných činností, podklady pro provozní a správní režii - zpracování agendy fondu FKSP (faktury, stravenky)
  • zastupitelnost s pozicí skladové účetní, evidence majetku a fakturace organizace, zpracování výkazu DPH

Požadavky:

  • vzdělání SŠ/VŠ ekonomického zaměření
  • práce vhodná i pro absolventy
  • praxe ve vedení účetnictví a znalost účetnictví příspěvkových organizací výhodou
  • uživatelskou úroveň práce na PC (MS Office)
  • znalost účetního programu FIS 3000 - Compex výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • anglický nebo německý jazyk výhodou
  • komunikační předpoklady
  • pečlivost, důslednost, samostatnost, odpovědnost, logické uvažování, pozitivní přístup a chuť se učit novým věcem
  • schopnost práce pod tlakem (v souvislosti s uzávěrkami)

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • nástup možný ihned nebo po vzájemné dohodě
  • zařazení dle praxe do platové třídy
  • osobní ohodnocení po uplynutí zkušební doby
  • možnost kariérního růstu (pozice hlavní účetní)
  • možnost dalšího vzdělávání (školení, kurzy atd.)
  • příspěvek z FKSP - roční čerpání na různé potřeby v rozmezí 6 – 10 000 Kč (očkování, vitamíny, rodinná nebo individuální rekreace, plavání, fitness apod.)
  • stravenky (100 KČ)
  • 25 dnů dovolené
  • místo výkonu práce: Tlumačov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Příspěvek na dovolenou
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na vzdělání

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4069260  Datum zveřejnění: 26.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc