Obchodní zástupce-klinická diagnostika-Moravskoslezský kraj

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, zahraniční společnost, která je jedním z předních světových poskytovatelů laboratorního a zdravotnického vybavení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodního zástupce.

Požadavky:

  • Nutné minimálně SŠ vzdělání zdravotnického zaměření (praxe jako zdravotní sestra, laborant, ve farmacii)
  • Praxe v oblasti medical devices a zdravotnických prostředků je velkou výhodou, zájemce se znalostí práce s krevním odběrovým systémem upřednostníme (vítány zkušenosti ze společností Aeskulab, Synlab)
  • Nutná znalost prostředí nemocničních zařízení
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Pracovní náplň:

  • Prodej stávajících a zavádění nových produktů z rostoucího portfolia firmy (jedná se o špičkové produkty)
  • Péče o své zákazníky
  • Aktivní vyhledávání a akvizice nových obchodních příležitostí
  • Reporting
  • Pravidelná odborná školení
  • Semináře, kongresy

Nabízíme:

  • Nástup od 1.9. nebo 1.10.2021
  • Kreativní práci u obchodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • Příjemnou atmosféru v kolektivu (dlouhodobá spolupráce)
  • Výborné platové podmínky (fixní základ + bonusový systém)
  • 5 týdnů dovolené
  • Notebook, mobilní telefon, služební automobil i k soukromým účelům
  • Stravenky
  • Sick days
  • Region: celý Moravskoslezský kraj

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Notebook
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.