Montážní dělník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Nový Jičín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, výrobce krbových kamen a krbových vložek pro evropský a tuzemský trh, hledáme vhodné kandidáty na pozici Montážní dělník.

Požadavky

  • vyučení ve strojírenském oboru
  • odborná praxe na montáži vítaná
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • práce na 1 směnu
  • nástup ihned

Nabízíme

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • nástupní plat 19.000,- až 23.000,- Kč
  • průměrný výdělek po zaučení 36.000,- Kč
  • příspěvek na dovolenou, Vánoce, podíl na zisku
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • možnost životního pojištění
  • místo výkonu práce: Suchdol nad Odrou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na dovolenou
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.