Technická podpora

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z největších světových dodavatelů technologií pro potravinářský, nápojový a farmaceutický průmysl hledáme vhodné kandidáty na pozici Technická podpora.

Náplň práce:

  • Zajištění (dohled nad termíny a vlastní realizace) pravidelné údržby, revizí a ostatních smluvně-vázaných servisních činností
  • Komunikace se zákazníky za účelem realizace servisních zakázek
  • Řešení zákaznických reklamací
  • Komunikace s technickou podporou výrobních závodů
  • Tvorba nabídek malých servisních zakázek

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání v technické oblasti
  • Předchozí zkušenost v servisu technických zařízení vítána
  • Velmi dobrá orientace v technické dokumentaci
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost v řešení úkolů, proaktivní přístup
  • Schopnost pracovat v časovém presu, spolehlivost, smysl pro zodpovědnost
  • Středně pokročilá angličtina – minimum B1
  • Znalost ERP systému – Axapta - výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B - výhodou

Nabízíme:

  • Práci v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Přístup k nejnovějším technologiím v oblasti průmyslového chlazení
  • Zajímavou a náročnou technickou pozici pro kreativní a proaktivní lidi
  • Profesní rozvoj a vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity
  • Flexibilní pracovní dobu v kombinaci s home office
  • Místo výkonu práce - Praha 3 – Žizkov

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis