Senior Technology Lead

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou technologickou společnost, která od roku 1996 vyvíjí inovativní IT řešení v oblasti software a hardware pro celý svět a poskytuje komplexní servis zahrnující návrh, vývoj, poradenství a podporu řešení a produktů šitých na míru potřebám klientů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior Technology Lead.

Náplň práce

  • Analýza zákaznických požadavků a jejich identifikace v portfoliu produktu
  • Konzultace požadavků s vývojovými týmy a zákazníkem. Vysoký důraz na spokojenost zákazníka a integritu produktu
  • Návrh vhodného řešení s ohledem na produkt a jeho směřování, architekturu a technologické možnosti
  • Poskytování ucelených technicky podložených informací pro pre-sales a obchodní týmy
  • Technologická koordinace činností v týmech s různými doménami (Computer Vision, Cloud backend, Web Angular, Integrační API, atd.) s důrazem na vytyčenou roadmapu produktu

Požadujeme

  • VŠ technického směru (například ČVUT), zkušenosti v oblasti projektů systémové integrace a vývoje SW nástrojů
  • Zkušenosti s vedením projektů, projektové řízení činností apod.
  • Orientace v oblasti HW infrastruktury, kamerových systémů a SW prostředků. Zkušenosti s projekty vývoje embedded komponent výhodou. Zkušenosti s performance problematikou (SW vs HW úroveň), optimalizace výkonu (RTMP, STSP streamy, případně další síťové protokoly) výhodou
  • Obecný přehled o architektuře SW nástrojů (Phyton, Java, C#) výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu
  • Možnost spolupráce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Možnost částečné práce na home office
  • Relax zónu kde pořádáme různé formální, ale i neformální setkání
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Stravenkový paušál
  • Bezúročné půjčky
  • Coffee & Lounge
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy
  • Sick days
  • Firemní knihovna
  • Finanční podpora při dlouhodobé nemoci
  • Hrazené studijní volno
  • Pružnou pracovní dobu
  • Místo výkonu práce v Praze a Plzni

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Možnost studijního volna

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis