Obchodní zástupce – Střední a Východní Čechy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která svým zákazníkům poskytuje akustická řešení interiérů, akustické podhledy a stěnové obklady či prostorové prvky, hledáme nového kolegu/kolegyni do obchodního týmu pro region Střední a Východní Čechy.

Vaše náplň práce:

  • aktivně pečovat o svěřený region (část středních a východní Čechy) a budovat dobré vztahy se zákazníky (péče o stávající a rozšiřování portfolia o nové klienty)
  • prezentovat akustické materiály
  • tvořit cenové nabídky a technická řešení, ve spolupráci s technickou podporou získávat zakázky
  • pravidelný reporting přímému nadřízenému

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ (i neukončené VŠ, nejlépe stavebnictví či ekonomické)
  • zkušenosti ve stavebnictví nebo s prodejem stavebního materiálů
  • znalost akustických materiálů výhodou, nikoliv podmínkou
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • ŘP sk. B – práce v terénu u zákazníků
  • orientace na zákazníka a výsledek
  • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, cílevědomost, loajalita, přátelské pozitivní vystupování

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti (více než 20 let na trhu)
  • práce na HPP/IČO
  • platové ohodnocení 30 – 40 000 Kč fixní plat (dle zkušeností) + neomezené bonusy z prodeje
  • firemní automobil možno i k soukromým účelům
  • notebook, mobilní telefon
  • 2 sick day/rok
  • plně hrazené kurzy angličtiny
  • příspěvek na stravování
  • působnost: část Střední a Východní Čechy
  • kanceláře: Praha 9 (v kanceláři dle potřeby, primárně práce u zákazníků ve svěřeném regionu)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Notebook
Stravenky/příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.