Projektový manažer s NJ

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Kolín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost s 20 letou zkušeností v automatizaci logistiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový manažer.

Pracovní náplň:

  • operativní management projektových zakázek
  • komunikace projektových detailů se zákazníky
  • dohled nad dodržením technických specifikací a iniciace jejich změn
  • koordinace projektů s ostatními odděleními
  • sestavení harmonogramů projektů a zajištění jejich dodržování
  • příprava a vedení přejímek se zákazníky
  • podpora obchodního týmu
  • zpracování obchodních poptávek,
  • součinnost při návrhu technického řešení
  • součinnost při projektové kalkulaci a přípravě obchodních nabídek

Požadujeme:

  • VŠ, příp SŠ s delší praxí, zaměření strojní, nebo elektro
  • velmi dobrá znalost NJ slovem i písmem (vedení obchodních jednání a výborná písemná komunikace), znalost AJ vítána
  • delší praxi s německy hovořícími obchodními partnery
  • dobrá zkušenost s projektovými layouty ve 2D prostředí (dwg)
  • velmi dobré organizační schopnosti
  • vysoké pracovní nasazení, flexibilita, samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • práce v zajímavém a perspektivním oboru automatizace včetně spolupráce na projektech s renomovanými evropskými zákazníky
  • atraktivní a individuální motivační platové ohodnocení
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti s atraktivní produktovou nabídkou
  • služební vůz (i pro privátní využití)
  • náborový příspěvek
  • věrnostní bonus
  • místo výkonu práce: Kolín

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Auto i pro soukromé účely

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4074397  Datum zveřejnění: 4.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc