Servírka / Číšník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Cvikov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, nově vznikajícího týmu rekonstruované Sklářské krčmy AJETO, hledáme nové kolegy na pozici Servírka / číšník:

Požadujeme:

  • Výuční list nebo praxe v oboru gastronomie minimálně 2 roky
  • Příjemné vystupování, pozitivní přístup & komunikativnost
  • Časová flexibilita
  • Organizační schopnosti
  • Zodpovědnost, samostatnost
  • Dochvilnost, respektování firemních pravidel
  • Základní znalost AJ nebo NJ

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a silné společnosti AJETO ze skupiny LASVIT
  • Příjemné pracovní prostředí věhlasné Sklářské krčmy v sousedství hutě AJETO
  • Zajímavé finanční hodnocení na základě dosažených výsledků
  • Fixní + pohyblivá složka mzdy
  • Podíl na spropitném
  • Zaměstnaneckou slevu 30% na konzumaci a sortiment Krčmy
  • Možnost profesního rozvoje
  • Firemní oblečení
  • Nástup možný od 1.5.2021
  • Místo výkonu práce: Cvikov-Lindava (Nový Bor)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.