Instalatér/topenář - vhodné i pro absolventy!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která působící v České republice a prodává technologie 21. století – tepelná čerpadla, materiálově pokročilá podlahová vytápění, rekuperační systémy a fotovoltaické elektrárny, hledáme vhodné kandidáty na pozici Instalatér/Topenář - vhodné i pro absolventy!

Náplň práce:

  • Denně se budete pohybovat v terénu na montážích po Praze a Středočeském kraji
  • „Natahovat“ potrubí pro systémy tepelných čerpadel a podlahových topení, usazovat a napojovat tepelná čerpadla, rekuperace či kolektory
  • Realizovat plán montáží od vedoucího montáží
  • Reprezentovat značku kvalitní prací

Požadujeme:

  • Praxi a zkušenosti. Natlakované potrubí buď teče, nebo neteče. Není nic mezi tím
  • Chuť učit se nové technologie – dělat něco pořád stejně je hrozná nuda
  • Svářečský průkaz na měď, plast a ocel (ocel není podmínkou)
  • Samostatnost a zodpovědnost – dokázat si poradit, a umět odhadnout i chvíli, kdy je dobré nechat si poradit. V jednoduchosti je síla
  • Manuální zručnost a technické myšlení. 10 prstů je výhoda. Pokud máte „mokrý“ doklad ze školy (rozuměj absolventi), pak nás přesvědčíte používáním selského rozumu
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Řidičský průkaz skupiny B – klidní řidiči jsou vítaní.

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost nástupu ihned
  • Rozmanitost – každá stavba se zdá být stejná, ale opak je pravdou
  • Flexibilní pracovní dobu – pokud je včas hotovo a plán je splněn, je to Vaše plus
  • Zaškolení na úroveň firemních standardů
  • Kompletní technické zázemí od firmy – služební dodávka vybavená nářadím pro všechny myslitelné montáže, mobilní telefon
  • Na své si přijdou i absolventi – je jen na Vás, zda vaše šikovnost bude stíhat trpělivost našeho mistra
  • Místo výkonu práce - Praha 4

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.