Montér/Zámečník - jednosměnný provoz

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - západ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který je globální lídr v oblasti průmyslových vážicích a dávkovacích technologií, dopravě a třídění sypkých hmot, hledáme kandidáta/kandidátku na českou pobočku na pozici montéra/zámečníka.

Náplň práce:

  • montáž zařízení na zakázky a testování dle výkresové dokumentace
  • aktivní zapojení do procesu zlepšování pracovních postupů, kvality a snižování výrobních nákladů
  • aktivní kontrola montovaných dílů a zařízení za účelem odstranění případných vad, spolupráce na jejich odstranění
  • obsluha strojního vybavení (vrtačky, brusky, …) a zámečnické práce

Požadavky:

  • vzdělání: střední odborné s vyučením (ideálně obor - strojírenství a strojírenská výroba)
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • praxi v montážních činnostech, procesech a operacích výhodou
  • uživatelská znalost PC
  • zámečnická nebo strojařská praxe vítána
  • spolehlivost a flexibilitu a manuální zručnost
  • týmového hráče

Nabízíme:

  • práci v nové moderní hale
  • jednosměnný provoz
  • dobré finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat dle výsledků společnosti
  • příspěvky při významných životních událostech
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odměna za doporučení nového kolegy až 30.000 Kč
  • podpora vzdělávání a rozšíření kvalifikace
  • jazykové kurzy
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Jeneč

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Dovolená 5 týdnů
13. plat
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.