Vedoucí projektant divize Slaboproudé systémy pro Prahu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou technologickou společnost, která je specialistou na slaboproudé a zabezpečovací technologie, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí projektant divize Slaboproudé systémy pro Prahu.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za zpracování projektových dokumentací slaboproudých systémů
  • účast na kontrolních dnech, provádění autorského dozoru na stavbě a jednání se zákazníkem
  • zpracování technického řešení, úzká spolupráce s obchodním oddělením a v rámci divize firmy
  • příprava a kontrola podkladů pro zpracování cenových nabídek
  • vedení a rozvoj týmu projektantů

Požadujeme:

  • ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání, elektrotechnického směru
  • vyhlášku 50/1978 Sb. - § 10
  • dobrá znalost práce v programu AutoCAD, Cadcon, Revit, výhodou je znalost EasyEvac
  • prokazatelnou praxi v slaboproudé projekční činnosti a znalost bezpečnostních technologií – PZTS, CCTV, EPS, ACS, GN, UKS
  • prověrku NBÚ
  • orientace v souvisejících technických normách
  • anglický jazyk komunikativně
  • uživatelská znalost MS Office
  • vysoké nasazení, schopnost a chuť učit se novým věcem a technologiím
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • trestní bezúhonnost
  • samostatnost, pečlivost, důslednost, smysl pro detail
  • schopnost vést tým kolegů

Nabízíme:

  • pracovní poměr ve významné české stabilní společnosti
  • dynamickou a odpovědnou práci na významných projektech, příležitost pro osobní a profesní růst
  • možnost práce na významných projektech v ČR a zahraničí
  • moderní prostředí, přátelský kolektiv, velmi kvalitní technické zázemí, intenzivní péči během zkušební doby
  • benefity: odborné a jazykové vzdělávání, příspěvek na stravné, nápoje zdarma, slevy na firemní produkty a služby, 3 dny dovolené navíc aj.
  • pracovní prostředky: mobilní telefon, notebook
  • Místo výkonu práce: Praha 10 - Strašnice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Sleva na firemní výrobky/služby
Notebook
Stravenky/příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Občerstvení na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.